Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Gaming

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 33

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. RIOTORO Ghostwriter ELITE Cherry MX Red Mechanical Keyboard, RGB LED Backlit, Aluminum Top-plate, 1ms Response Time, NKRO, USB Passthrough & Media Controls with 2 Magnetic Detachable Wrist Rests

  16 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming nga Riotoro me butona nga Cherry MX.

  • Shume e pershtatshme per profesional gaming.

  • 16.8m ngjyra te ndryshme te konfigurueshme | Shume preçize dhe e shpejte.

  Learn More
 2. RIOTORO Ghostwriter Classic Rubberdome Membrane Keyboard, Magnetic Rest

  5 500,00 L
  • Tastiere Gaming nga Riotoro me butona muktimedial.

  • Mbeshtetese magnetike per doren.

  • Ngjyra te ndryshme me 8 efekte ndricimi.

  Learn More
 3. I ri
  RIOTORO Ghostwriter Cherry MX Black Mechanical Keyboard, Customizable Prism RGB, 1ms Response Time, Dual USB Ports, Magnetic Detachable Wrist Rest

  RIOTORO Ghostwriter Cherry MX Black Mechanical Keyboard, Customizable Prism RGB, 1ms Response Time, Dual USB Ports, Magnetic Detachable Wrist Rest

  13 900,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming nga Riotoro me butona nga Cherry MX.

  • Shume e pershtatshme per profesional gaming.

  • Ngjyra te ndryshme me 10 efekte ndricimi.

  Learn More
 4. I ri
  Armaggeddon MKA-2C Psychraven, Blue Switch, Mechanical Gaming Keyboard

  Tastiere Armaggeddon MKA-2C Psychraven, Blue Switch, Mechanical Gaming Keyboard

  3 900,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Armaggeddon MKA-2C Psychraven pa butonat numerik ne te djathte.

  • Shume e pershtatshme per gaming.

  • Ngjyra te ndryshme me 12 efekte ndricimi.

  Learn More
 5. I ri
  Tastiere Logitech G413, Mechanical Gaming Keyboard, Romer-G with USB Pass-Through, US International Layout, Carbon Black

  Tastiere Logitech G413, Mechanical Gaming Keyboard, Romer-G with USB Pass-Through, US International Layout, Carbon Black

  16 900,00 L
  • Tastiere mekanike Gaming nga Logitech G413 Carbon.

  • Me ndricim te kuq (5 fixed brightness levels)

  • Tastiere me butona multifunksional, Anti-Ghosting e posaçme per gamers.

  Learn More
 6. I ri
  Tastiere Logitech G512 Carbon, RGB, Mechanical Gaming Keyboard (Romer-G Tactile)

  Tastiere Logitech G512 Carbon, RGB, Mechanical Gaming Keyboard (Romer-G Tactile)

  19 500,00 L
  • Tastiere Gaming Logitech G512 Carbon Gaming Keyboard me ndricim RGB te konfigurueshem per cdo buton (16.8M Modele ngjyrash)

  • Tastiere mekanike me butona multifunksional dhe Anti-Ghosting.

  Learn More
 7. Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  2 800,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  • 9 ngjyra te ndryshme RGB, te ndryshueshme direkt nga tastiera. Rezistente nga pikave te ujit.

  • Gaming Mode (Lock Windows Key) | 1.4m gjatesi e kabllit.

  Learn More
 8. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 9. Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Orange Switch)

  25 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Orange Switch. 

  Learn More
 10. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch) - Roze

  18 300,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 me ngjyre Roze.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 11. Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard: Opto-Mechanical Key Switches - Instant Actuation - Chroma RGB Lighting - Magnetic Plush Wrist Rest - Dedicated Media Keys & Dial

  29 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard per lojtare profesional.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | Ndriçim nga poshte tastieres | Mbeshtetese gome.

  • Tastiera me profesionale gaming ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Opto-Mechanical Switch.

  Learn More
 12. Keypad Mekanike Gaming Razer Orbweaver Chroma, Palm-Rest Modules, Green Mechanical Switches

  18 500,00 L
  • Gjysem Tastiere Mekanike Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm. 

  Learn More
 13. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch)

  14 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 14. Gaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled

  23 000,00 L
  • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)

  • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.

  • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.

  Learn More
 15. Keypad Gaming Razer Tartarus V2 Mecha-Membrane - Gaming Keypad

  11 100,00 L
  • Gjysem Tastiere Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm.

  Learn More
 16. Tastiere Gaming Armaggeddon AK-666s FX Kalashnikov Gaming Keyboard

  1 900,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon AK-666s FX Kalashnikov.

  • Antighosting, per shtypjen aksidentale te butonave.

  • Ndriçim i tastieres me LED.

  Learn More
 17. Tastiere Mekanike Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard, Designed for the Pro’s, US Layout Only

  20 400,00 L
  • Tastiere Mekanike Pro Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard.

  • Shpejtesi dhe saktesi ekstreme vetem per lojtaret profesional.

  • Seria profesionale Gaming nga Logitech. Nder tastierat Gaming me te mira ne bote.

  Learn More
 18. Tastiere Gaming Logitech G105 Gaming Keyboard

  7 900,00 L
  • Tastiere Gaming Logitech G105 Gaming Keyboard.

  • Buton per kalimin e tastieres ne funksionin Gaming.

  • Programim i butonave Gaming (per profile). Ndriçim shume cilesor.

  Learn More
 19. Tastiere Gjysem-Mekanike Gaming Logitech G213 Gaming Keyboard

  11 800,00 L
  • Tastiere Gjysem Mekanike Gaming Logitech G213 Gaming Keyboard.

  • Rezistente ndaj ujit. Ndriçim perfekt i tastieres.

  • Tastiere Multimedia.  Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  Learn More
 20. Tastiere Mekanike Gaming Wireless Logitech G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard, Multihost 2.4 GHz + Blutooth Connectivity

  20 300,00 L
  • Tastiere Wireless Mekanike Gaming Logitech G613 Wireless Mechanical Gaming Keyboard

  • 1ms shpejtesi komunikimi Wifi. Programim i butonave Gaming (per profile).

  • 18 Muaj bateri. Nje nder tastierat me te mira ne treg. Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 33

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat