Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

HyperX Pulsefire Core, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3327 Sensor, 6,200DPI

Ne gjendje
SKU
HX-MC004B
5 500,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 7 butona te konfigurueshem.

  • Mouse shume cilesor nga HyperX | Dizajn simetrik dhe shume komfort ne dore.

  • Precizion tejmase i larte me sensor Pixart 3327.

●  ●  ●

  Marka HyperX
  Modeli Pulsefire Core
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 6,200 DPI
  Ngjyra E zeze me ndriçim RGB
  Butona 7 Butona te konfigurueshem
  SKU HX-MC004B
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Kingston
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni HyperX Pulsefire Core, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3327 Sensor, 6,200DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat