Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kabllo & Konvertuesa

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 73

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Kabllo Korrenti PCIe Dual 6 Pin - 8 Pin PCIe Adapter Power Cable

  500,00 L
  • Adaptor korrenti PSU qe lidh një kartë video PCIe 6 pin me një lidhje 8 pin PCIe

  • 2 hyrje 6 Pin Femer dhe 1 dalje 8 Pin Mashkull

  Learn More
 2. Konvertues HDMI - VGA, Value (0.15 m)

  1 500,00 L
  • Kabllo konvertues HDMI - VGA ju siguron lidhjen nga sinjali Dixhital në atë Analog për lidhjen e PC (Kartes Grafike), Laptopit me monitor Videoprojektor ose TV

  • Rezulucion maksimal: 1920 x 1080 / 1920 x 1200 @60Hz (2K, Full HD).

  • Cilësisë e siguruar, prodhuar nga marka Gjermane Value.

  Learn More
 3. I ri
  Baseus Golden Contactor Dual U Intelligent Car Charger

  Baseus Golden Contactor Dual U Intelligent Car Charger

  Duke filluar nga 990,00 L
  • Karikues celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik. 

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Ky karikues ofrohet ne tre ngjyra: Gri, E zeze, E kuqe.

  Learn More
 4. I ri
  Baseus Car Charger, Small Screw Type C Pd+USB Quick Charge 36 W

  Baseus Car Charger, Small Screw Type C Pd+USB Quick Charge 36 W

  1 890,00 L
  • Karikues celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik. 

  • Ka nje porte USB Type C PD dhe nje porte USB, karikon shume shpejt 

  Learn More
 5. I ri
  Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

  Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

  1 990,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
 6. Kabllo USB C - USB, Baseus Cafule, M/M, USB Cable For Type-C 2A

  490,00 L
  • Konvertues USB Type C ne USB i markes Baseus.

  • Perdoret per karikimin e celularit ose lidhjen e celularit me kompjuter/ laptop.

  Learn More
 7. I ri
  Baseus, Big Ears Car Mount Wireless Charger, Black

  Baseus, Big Ears Car Mount Wireless Charger

  3 690,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Karikues wireless. Pajisur me nje ngjites te forte qe lejon te ngjitet mdi kroskot ose siperfaqe te tjera + nje kapese gome qe mund te vendoset ne grilen e kondicionerit.

  • Ne paketim perfshihet edhe nje karikues makine dhe fishe.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 8. I ri
  Baseus Enjoy Together Multi-functional Car Charger 4 USB Ports 5.5A With Cable Widely Compatible

  Baseus Enjoy Together Multi-functional Car Charger 4 USB Ports 5.5A With Cable Widely Compatible

  1 690,00 L
  • Karikues celulari per makine.E pershtatshme per te karikuar deri ne 4 celular/tablete njeheresh.

  • Ka 4 porta USB , karikon shume shpejt.

  Learn More
 9. I ri
  Baseus Shake-head Fast Car Charger Digital Display Dual USB Output 5V / 4.8A Universal Car Charger for iPhone Samsung

  Baseus Shake-head Fast Car Charger Digital Display Dual USB Output 5V / 4.8A Universal Car Charger for iPhone Samsung

  1 390,00 L
  • Karikues celulari per makine. Shume praktik, rrotullohet sipas deshires.

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Karikues universal, per iPhone dhe Samsung.

  Learn More
 10. I ri
  Baseus 2in1 Lightning/Type C 4.8A Car Charger Grey Max Power (Port): 2.4A

  Baseus 2in1 Lightning/Type C 4.8A Car Charger Grey Max Power (Port): 2.4A

  1 390,00 L
  • Karikues celulari per makine.

  • Fishe karikuesi 2 ne 1, Type-C/iPhone. Ka nje porte USB.

  Learn More
 11. Adaptor Celulari per iPhone, Baseus Lightning - Jack

  Duke filluar nga 1 490,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
 12. Kabllo USB - Serial (RS232) COM, Roline

  2 200,00 L
  • Për lidhjen e pajisjeve te vjetra me Port RS232 e njohur si COM.

  • Ky kabllo konvertues / adaptor është i prodhuar nga marka Gjermane Roline.

  • Cilesi e garantuar per Windows 7, 8 dhe Windows 10.

  Learn More
 13. Kabllo USB Type C - HDMI, M/F, Baseus (1.8 m)

  3 900,00 L
  • Konvertues USB Type C ne HDMI i markes Baseus.

  • Perdoret per lidhjen e laptopit Mac ose Celularit me TV ose Monitor.

  • Rezolucioni: 3840x2160 @60Hz

  Learn More
 14. Video Splitter HDMI 2 Porta, Value (2-way) Pa Ushqyes

  4 500,00 L
  • Për shumëfishimin nga një sinjal HDMI në 2 sinjale HDMI.

  • Ky konvertues / adaptor është i prodhuar nga marka Gjermane Value.

  • Ideal për salla Prezantimesh, Multimedia ose Konferenca

  Learn More
 15. Konvertues HDMI Switch Value, Automatic, 3-way (3 Hyrje – 1 Dalje)

  3 200,00 L
  • Switch HDMI me 3 porta dhe me komandim me telekomande nga marka Value.

  • Perballon rezolucion maksimal ne: 1920 x 1080.

  • Nuk kerkohet korrent per ta vendose ne pune.

  • Perdoret per te lidhur 3 pajisje te ndryshme HDMI si p.sh. DVD player, video kamera ose PS në një HDMI monitor.

  Learn More
 16. Video Splitter HDMI 4 Porta, Value (1080p)

  8 900,00 L
  • Për shumëfishimin nga një sinjal HDMI në 4 sinjale HDMI.

  • Ky konvertues / adaptor është i prodhuar nga marka Gjermane Value.

  • Ideal për salla Prezantimesh, Multimedia ose Konferenca

  Learn More
 17. ROLINE 4K HDMI 2.0 Switch 4x1, 4-way, 30Hz HDR with IR Remote, me telekomande, (4 Hyrje - 1 Dalje)

  2 500,00 L
  • Switch HDMI me 4 porta dhe me komandim me telekomande nga marka Roline.

  • Perballon rezolucion maksimal ne: 3840 x 2160 (4K2K) @30Hz.

  • Nuk kerkohet korrent per ta vendose ne pune.

  • Perdoret per te lidhur 3 pajisje te ndryshme HDMI si p.sh. DVD player, video kamera ose PS në një HDMI monitor.

  Learn More
 18. Video Splitter HDMI 2 Porta, Roline (2-way) Me Ushqyes

  4 500,00 L
  • Për shumëfishimin nga një sinjal HDMI në 2 sinjale HDMI.

  • Ky konvertues / adaptor është i prodhuar nga marka Gjermane Roline.

  • Ideal për salla Prezantimesh, Multimedia ose Konferenca

  Learn More
 19. Adaptor USB Type C - HDMI, M/F, Roline (0.13 m)

  2 900,00 L
  • Konvertues USB Type C ne HDMI i markes Gjermane Roline.

  • Perdoret per lidhjen e laptopit Mac ose Celularit me TV ose Monitor.

  • Rezolucioni: 3840x2160 @60Hz

  Learn More
 20. Konvertues Mini DisplayPort - HDMI, M/F, Roline (0.15 m)

  1 700,00 L
  • Kabllo konvertues Mini DisplayPort - HDMI Femer per Laptop Mac me Videoprojektorit, TV ose PC-së.

  • Rezulucion maksimal: 1920x1080 / 1920x1200 @60Hz

  • Cilësisë superiore, prodhuar nga marka Gjermane Roline.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 73

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat