Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Toslink (Kabllo Audio Optike)

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Konvertues Audio - VALUE Toslink Optical Adapter (Female) - 3.5mm Mini Jack Plug Adapter(Male)

  200,00 L
  • Ky kabllo perdoret për të konvertuar Toslink - Audio Jack 3.5 mm.

  • Funksionon me te gjithe hyrjet standard Toslink per HomeTheater dhe Hi-Fi.

  • Cilesi e larte dhe e garantuar nga marka Gjermane, Value.

  Learn More
 2. Kabllo Audio Optik - VALUE Fiber Cable Toslink M - M, (2 m)

  500,00 L
  • Transmetim digjital i sinjalit audio permes fibres optike.

  • Ideale per Sisteme Hi-Fi dhe Home Theater.

  • Prodhuar nga marka Gjermane Roline, Cilesi e Garantuar.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat