Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kabllo per iPhone

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

  1 990,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
 2. Adaptor Celulari per iPhone, Baseus Lightning - Jack

  Duke filluar nga 1 490,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat