Language
Shporta

Konvertuesa Celulari

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Adaptor Celulari per iPhone, Baseus Lightning - Jack

  Duke filluar nga 1 490,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
 2. Konvertues USB A F. – Mini USB M. Value (0.15m)

  400,00 L
  • Kablloja Mini-USB në USB 2.0 Femër për lidhjen e memrojes USB.

  • Ideal për përdorim në makinë ose për tablet.

  • Cilesi e garantuar nga marka Gjermane Value.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat