Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kabllo Korrenti

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Kabllo Korrenti PCIe Dual 6 Pin - 8 Pin PCIe Adapter Power Cable

  500,00 L
  • Adaptor korrenti PSU qe lidh një kartë video PCIe 6 pin me një lidhje 8 pin PCIe

  • 2 hyrje 6 Pin Femer dhe 1 dalje 8 Pin Mashkull

  Learn More
 2. Kabllo Korrenti, Value (1.8m)

  Duke filluar nga 400,00 L
  • Kabllo korrenti i markës Value që zakonisht përdoret për të ushqyer me korrent PC, Printerin, Serverin, etj.

  • Gjatësia: 1.8metra

  • Të dhënat nominale: 250V AC / 10A

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat