Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Komponente (Pjese per PC)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 254

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Kase Spire OEM Base 1523, Mid-Tower, 500W, ATX

  4 000,00 L
  • Kase e thjeshte per PC; per Motherboard ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.

  • Ka vend per 3 HDD dhe per 2 SSD. Permasat: 385 x 185 x 410 mm.

  • Grup ushqimi 500W i perfshire.

  Learn More
 2. Kase Spire OEM Base TRICER 1412, Micro Tower PC, 420W

  4 800,00 L
  • Kase e thjeshte per PC Micro; per Motherboard Micro-ATX & Mini-ITX.

  • Ka vend per 3 HDD dhe per 2 SSD. Permasat: 360 x 170 x 360mm

  • Grup ushqimi 420W i perfshire. Per karta grafike deri 280mm dhe Ftohes CPU deri 140mm.

  Learn More
 3. Gigabyte GeForce RTX 2060 Windforce OC 6G, 2X Windforce Fans, 6GB 192-bit GDDR6, Video Card

  56 000,00 L
  • Chipset: Gigabyte GeForce RTX 2060 | 1920 Cuda Cores

  • Video Memory: 6GB GDDR6 | Benchmark (Piket e K.G.): 14282 pikë

  • Memory Interface: 14000 MHz. Core Clocks: Boost: 1770 MHz

  Learn More
 4. MSI GeForce GTX 1660 GAMING X 6G, 6GB, 192-Bit, GDDR5, PCI Express 3.0 x16, HDCP Ready Video Card

  32 900,00 L
  • Chipset: MSI GeForce GTX 1660 Gaming X 6G | 1408 Cuda Cores

  • Video Memory: 6GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 11491 pikë

  • Memory Interface: 8 Gbps | Core Clocks: 1860 MHz

  Learn More
 5. Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G, DDR4, 6‎008 MHz, Computer Graphics Card

  9 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GT 1030  | 384 Cuda Cores

  • Video Memory: 2GB DDR4 | Benchmark (Piket e K.G.): 2612 pikë

  • Memory Interface: 64-bit. Core Clocks: 1252 / 1506 MHz

  Learn More
 6. MSI GAMING GeForce GT 710 1GB GDRR3 64-bit HDCP Support DirectX 12 OpenGL 4.5 Heat Sink Low Profile Graphics Card (GT 710 1GD3H LP)

  5 000,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GT 710 | Karte grafike e thjeshte.

  • Video Memory: 1GB DDR3 | Benchmark (Piket e K.G.): 636 pikë

  • Memory Interface: 64-bit. Core Clocks: 954 MHz

  Learn More
 7. MSI MAG Z390 Tomahawk, LGA1151 (Intel 8th and 9th Gen) XMP, M.2, USB 3.1 Gen 2, DDR4, HDMI, DP, CFX, Dual channel, ATX Z390 Gaming Motherboard, RGB

  19 900,00 L
  • Motherboard Gaming nga marka MSI | Chipset: Intel® Z390

  • Per Socket LGA1151 | Support for 9th and 8th Generation Intel Core processors | Ndriçim RGB

  • Dual channel | 7.1 CH HD Audio | Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)

  Learn More
 8. ARCTIC Freezer i13 X CO, Compact Intel CPU Cooler, 100 mm, Fluid Dynamic Bearing, Pre-Applied MX-2 Thermal Paste

  3 300,00 L
  • CPU Cooler nga marka ARCTIC.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • 100mm | Ftohje shume efiçente.

  Learn More
 9. SSD Intel 660P 512GB Solid State Drive, M.2 2280 Internal, PCIe 3.0 x4, NVMe

  11 000,00 L
  • Teknologji SSD M2 nga marka Intel, 512GB.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi te larte (1500 MBps / 1000 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 10. Arctic Cooling MX 2 30g Thermal Compound for All Coolers, Long-Lasting Durability

  2 000,00 L
  • Paste Termike per CPU dhe GPU me e mira ne Treg, nga Arctic MX-2, 30 gram.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga CPU ose GPU te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • Përbëhet nga mikro grimca karboni që çojnë në një përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë.

  Learn More
 11. CPU Cooler ARCTIC COOLING Freezer A32, 120mm, Fluid Dynamic, 120 mm Fan for AMD, New Fan Controller Made in Germany and PWM PST

  1 900,00 L
  • CPU Cooler nga marka Arctic.

  • Ka permasa te vogla dhe eshte peshe e lehte.

  • Me pak zhurme dhe me pak nxehtesi.

  Learn More
 12. CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T404B HURRICANE DUAL SYNC, 2x 120mm HR120 fans, 170W

  5 200,00 L
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme | 5V ARGB Connector

  • 2x 120mm HR120 Fans | Addressable RGB lighting

  Learn More
 13. CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T403B HURRICANE SYNC, ARGB, HR120 Fan with High Airflow

  4 900,00 L
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme | ARGB

  • Ka te montuar nje fan 120mm HR120 qe e ben qarkullimin e ajrit shume te fuqishem.

  Learn More
 14. CPU Cooler ABKONCORE Coolstorm T406W SPECTRUM, Dual fan, 4 heat pipes, powerful airflow

  4 500,00 L
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • Ftohes procesori me dy fane, i posaçem per uljen e temperatures me presion te larte te ajrit.

  Learn More
 15. ARCTIC Freezer 33 - CPU Cooler with PWM Fan for Intel with New Fan Controller

  3 800,00 L
  • CPU Cooler nga marka ARCTIC.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • Ftohje shume efiçente.

  Learn More
 16. NZXT Kraken M22, 120mm, All-In-One Water/Liquid CPU Cooling, w/ Software Controlled RGB Lighting

  11 500,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka NZXT Kraken M22.

  • Prodhuar per te bere nje ftohje sa me efikase dhe pa bere zhurme.

  • CAM-powered for complete software control, via desktop or mobile app.

  Learn More
 17. Intel Core i5-9400F Coffee Lake, 6-Core, 2.9 GHz - 4.1 GHz, LGA 1151, 65W, Desktop Processor Without Graphics

  23 000,00 L
  • 6 Cores / 6 Threads - Frekuenca maksimale: 4.1 GHz Max Boost.

  • Vetem per Motherboard me Socket LGA 1151 Socket.

  • Benchmark: 9600 Pike.

  Learn More
 18. Intel Core i7-10700KF Comet Lake, 8-Core, 3.8GHz - 5.1GHz, LGA 1200, 125W, 16 MB, Desktop Processor

  53 900,00 L
  • 8 Cores / 16 Threads - Frekuenca maksimale: 5.1 GHz Max Boost.

  • Vetem per Motherboard me Socket LGA 1200 Socket.

  • Benchmark : 19386 pike.

  Learn More
 19. Intel Core i5-10600K Comet Lake, 6-Core, 4.1GHz - 4.8GHz, LGA 1200, 125W, Desktop Processor, Intel UHD Graphics 630

  38 900,00 L
  • 6 Cores / 12 Threads - Frekuenca maksimale: 4.8 GHz Max Boost.

  • Vetem per Motherboard me Socket LGA 1200 Socket | Benchmark: 14509 Pike

  • Karte grafike e integruar: Intel® UHD Graphics 630.

  Learn More
 20. Intel Core i5-10600, 6-Core, 3.3 GHz - 4.8 GHz, LGA 1200, 65W, Desktop Processor, Intel UHD Graphics 630

  32 900,00 L
  • 6 Cores / 12 Threads - Frekuenca maksimale: 4.8 GHz Max Boost.

  • Vetem per Motherboard me Socket LGA 1200 Socket | Benchmark: 14235 Pike

  • Karte grafike e integruar: Intel® UHD Graphics 630.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 254

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat