Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Ftohes Kase

View as Liste Tabele

9 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Full SET RGB Armaggeddon, Infineon Commander Control + 2 x RGB FAN 120mm Neuron Aurora Ring + RGB LED Strip Nimitz Aurora 300mm

  5 800,00 L
  • Set i plote per nje eksperience Gaming unike. Kontroller per fan RGB dhe RGB LED strip.

  • Ka nje telekomande per konfigurimin e RGB, 8 porta per Fan dhe 2 porta per LED strip.

  • RGB LED Strip per kase PC nga Armaggeddon.

  • Ftohes kase 120mm, FAN per PC nga Armaggeddon. Me ndricim RGB | 1000 RPM | Lidhje 6-Pin.

  • Set shume e pershtatshme per çdo kase gaming.

  Learn More
 2. ARCTIC F14 PWM PST - 140 mm PWM PST Case Fan, PWM Sharing Technology (PST), Very Quiet Motor

  1 000,00 L
  • Ftohes kase 140mm, FAN per PC nga Arctic, nder me cilesoret ne treg.

  • Ngjyra: E zeze | 1350 RPM | Lidhje 4-Pin. Mund te montohet nga te dyja anet. 

  • Dizejnuar per ajrosje te kases tuaj me nje shpejtesi te larte dhe cilesore pa bere zhurme.

  Learn More
 3. Cooler Master MasterFan SF240R ARGB, 240mm, PWM, Addressable RGB Fan, 2-in-1 Integrated Frame Design, Enhanced Cable Management

  5 900,00 L
  • Ftohes kase 240mm, FAN per PC nga Cooler Master shume cilesore.

  • Ndricim i konfigurueshem RGB | 650-1800 RPM ± 10% | Lidhje 3-Pin.

  • Ndricim i komandueshem me telekomande.

  Learn More
 4. Cooler Master MasterFan MF140R, ARGB, 140 mm Addressable ARGB Fan

  2 500,00 L
  • Ftohes kase 140mm, FAN per PC nga Cooler Master, nder me cilesoret ne treg.

  • Ndricim i konfigurueshem RGB | 650-1500 RPM ± 10% | Lidhje 4-Pin.

  • Dizejnuar per ajrosje te kases tuaj me shpejtesi dhe cilesi, pa bere zhurme.

  Learn More
 5. Cooler Master MasterFan SF120R ARGB 120mm Square Frame Fan w/Independently-Controlled ARGB LEDs, Hybrid Blade, Cable Management and PWM Control Fan for Computer Case, CPU Liquid and Air Cooler

  2 500,00 L
  • Ftohes kase 120mm, FAN per PC nga Cooler Master, nder me cilesoret ne treg.

  • Ndricim i konfigurueshem RGB | 650 ~ 2000 RPM | Lidhje 4-Pin.

  • Dizejnuar per ajrosje te kases tuaj me nje shpejtesi te larte dhe cilesore pa bere zhurme.

  Learn More
 6. ARCTIC F8 PWM PST- 80 mm PWM PST Case Fan with PWM Sharing Technology (PST), Very quiet motor

  800,00 L
  • Ftohes kase 80mm, FAN per PC nga Arctic, nder me cilesoret ne treg.

  • Ngjyra: E bardhe | 200 - 2000 RPM | Lidhje 4-Pin.

  • Ideale per rastet kur kompjuteri pc nxehet shume.

  Learn More
 7. ARCTIC F12, Dynamic Bearing Case Fan, 120mm Quiet Blade Design, Efficient Ventilation

  1 000,00 L
  • Ftohes kase 120mm, FAN per PC nga Arctic, nder me cilesoret ne treg.

  • Ngjyra: E zeze | 1350 RPM | Lidhje 3-Pin.

  • Mund te montohet nga te dyja anet. Dizejnuar per ajrosje te kases tuaj me nje shpejtesi te larte dhe cilesore pa bere zhurme.

  Learn More
 8. Ftohes kase Arctic F12 silent, 120 mm Case Fan, Extra quiet motor, 120 mm Case Fan

  800,00 L
  • Ftohes kase 120mm, FAN per PC nga Arctic.

  • Ngjyra: E zeze | 800 RPM | Lidhje 3-Pin.

  • Motori ka nje lubrifikant qe redukton zhurmen e ventilimit.

  Learn More
 9. ARCTIC P12 PWM, 120 mm Case Fan PWM, Pressure-optimised, Very Quiet Motor, White

  800,00 L
  • Ftohes kase 120mm, FAN per PC nga Arctic, nder me cilesoret ne treg.

  • Ngjyra: E bardhe | 800 - 1800 RPM | Lidhje 4-Pin.

  • Ideale per rastet kur kompjuteri pc nxehet shume.

  Learn More
View as Liste Tabele

9 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat