Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Ftohje procesori (CPU cooler)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 24

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. CPU Cooler ARCTIC Freezer i13 X CO, Compact Intel, 100 mm, Fluid Dynamic Bearing, Pre-Applied MX-2 Thermal Paste

  3 300,00 L
  • CPU Cooler nga marka ARCTIC.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • 100mm | Ftohje shume efiçente.

  Learn More
 2. Thermal Compound Arctic Cooling MX 2 30g for All Coolers, Long-Lasting Durability

  2 000,00 L
  • Paste Termike per CPU dhe GPU me e mira ne Treg, nga Arctic MX-2, 30 gram.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga CPU ose GPU te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • Përbëhet nga mikro grimca karboni që çojnë në një përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë.

  Learn More
 3. CPU Cooler ARCTIC COOLING Freezer A32, 120mm, Fluid Dynamic, 120 mm Fan for AMD

  1 900,00 L
  • CPU Cooler nga marka Arctic.

  • Ka permasa te vogla dhe eshte peshe e lehte.

  • Me pak zhurme dhe me pak nxehtesi.

  Learn More
 4. CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T404B HURRICANE DUAL SYNC, 2x 120mm HR120 fans, 170W

  5 200,00 L
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme | 5V ARGB Connector

  • 2x 120mm HR120 Fans | Addressable RGB lighting

  Learn More
 5. CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T403B HURRICANE SYNC, ARGB, HR120 Fan with High Airflow

  4 900,00 L
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme | ARGB

  • Ka te montuar nje fan 120mm HR120 qe e ben qarkullimin e ajrit shume te fuqishem.

  Learn More
 6. CPU Cooler ABKONCORE Coolstorm T406W SPECTRUM, Dual fan, 4 heat pipes, powerful airflow

  4 500,00 L
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • Ftohes procesori me dy fane, i posaçem per uljen e temperatures me presion te larte te ajrit.

  Learn More
 7. CPU Cooler ARCTIC Freezer 33, with PWM Fan for Intel with New Fan Controller

  3 800,00 L
  • CPU Cooler nga marka ARCTIC.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • Ftohje shume efiçente.

  Learn More
 8. CPU Cooler NZXT Kraken M22, 120mm, All-In-One Water/Liquid, w/ Software Controlled RGB Lighting

  11 500,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka NZXT Kraken M22.

  • Prodhuar per te bere nje ftohje sa me efikase dhe pa bere zhurme.

  • CAM-powered for complete software control, via desktop or mobile app.

  Learn More
 9. CPU Cooler ARCTIC Alpine 11 GT, Super Silent Intel, 80 mm Fan

  1 200,00 L
  • Ftohes kase 80mm, FAN per PC nga Arctic.

  • Montohet shume lehte, ftohje perfekte dhe nuk ben zhurme.

  Learn More
 10. CPU Cooler LC Power, ARGB, Intel/AMD, 100 mm fan

  2 200,00 L
  • CPU Cooler nga marka LC Power.

  • Ftohes me ndricim ARGB te konfigurueshem.

  Learn More
 11. CPU Cooler ARCTIC Freezer 7 Pro, 92 mm PWM Fan, for AMD and Intel, Recommended up to 115 W TDP

  3 500,00 L
  • CPU Cooler nga marka ARCTIC.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme.

  • Ftohje shume efiçente.

  Learn More
 12. CPU Cooler Arctic Alpine 12 Compact Intel

  1 000,00 L
  • Ftohes kase 95mm, FAN per PC nga Arctic, nder me cilesoret ne treg.

  • Ngjyra: E bardhe | 150 - 2000 RPM Redukton zhurmen e ventilimit.

  Learn More
 13. CPU Cooler Arctic Alpine 12 LP, Low Profile Intel

  800,00 L
  • Ftohes kase 195mm, FAN per PC nga Arctic.

  • Ngjyra: E zeze | 2000 RPM Redukton zhurmen e ventilimit.

  Learn More
 14. Thermal Pad Arctic (50 x 50 x 0.5 mm) Thermal Compound for All Coolers, Efficient Thermal Conductivity, Gap Filler, Non-Stick, Safe Handling, Easy to Apply, Blue

  600,00 L
  • Thermal Pad nder me te miret ne Treg, nga Arctic.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga HeatSink-u te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • E përbërë me silikon dhe një mbushës special i cili ofron një përçueshmëri prej 6.0 W / mK.

  Learn More
 15. Thermal Compound Arctic MX-2 (2020) 4g, Carbon Based High Performance, Heatsink Paste, 4 Grams

  700,00 L
  • Paste Termike per CPU dhe GPU me e mira ne Treg, nga Arctic MX-2, 4 gram.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga CPU ose GPU te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • Përbëhet nga mikro grimca karboni që çojnë në një përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë.

  Learn More
 16. Thermal Compound Paste Arctic MX-4 (2019) 8g, Carbon Based High Performance, Heatsink Paste, 8 Grams

  1 000,00 L
  • Paste Termike per CPU dhe GPU me e mira ne Treg, nga Arctic MX-4, 8 gram.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga CPU ose GPU te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • Përbëhet nga mikro grimca karboni që çojnë në një përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë.

  Learn More
 17. Thermal Compound Paste Arctic MX-4 (2019) 2g , Carbon Based High Performance, Heatsink Paste, Thermal Compound CPU, 2 Grams

  600,00 L
  • Paste Termike per CPU dhe GPU me e mira ne Treg, nga Arctic MX-4, 2 gram.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga CPU ose GPU te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • Përbëhet nga mikro grimca karboni që çojnë në një përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë.

  Learn More
 18. Cooler Master Hyper H410R, with RGB LED, 92 mm PWM Fan with RGB Lighting

  4 500,00 L
  • CPU Cooler nga marka Cooler Master me teknologjine inovative: Direct Contact Technology

  • Ftohes me ndricim RGB LED per: ASUS AURA, ASRock Polychrome, GIGABYTE RGB FUSION, MSI MYSTIC LIGHT.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

  Learn More
 19. CPU Cooler CORSAIR HYDRO SERIES H60, AIO Liquid, LED, 120mm Radiator, 120mm SP Series PWM Fan

  12 900,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka Corsair Hydro series H60.

  • Pllake efikase shume e ftohte dhe me ndricim LED.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

  Learn More
 20. CPU Cooler Master MasterLiquid Lite 120, Liquid Cooler, 120mm Radiator, 1x MasterFan Pro 120 AB PWM Fan, White LED

  8 900,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka Cooler Master MasterLiquid Lite 120.

  • Dizenjuar per ftohje sa me te qete pa zhurme. I pershtatshem pothuajse per cdo kase.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 24

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat