Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

HDD / SSD / NVME

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 47

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. SSD Intel 660P 512GB Solid State Drive, M.2 2280 Internal, PCIe 3.0 x4, NVMe

  11 000,00 L
  • Teknologji SSD M2 nga marka Intel, 512GB.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi te larte (1500 MBps / 1000 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 2. SSD Intel 1TB 660P, NVMe, M.2, Internal SSD (2280)

  18 900,00 L
  • Teknologji SSD M2 NVME QLC (Quad Level Cell) nga Intel.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (1800 MBps / 1800 MB/s).

  • Ideale per kompjuter Profesional per Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 3. HDD/SSD Mounting Adapter, 3.5 inch frame for 1x 2.5 inch HDD/SSD, metal, black

  300,00 L
  • Konvertuese / Mbajtese nga 2.5" - 3.5" per çdo HDD ose SSD 2.5".

  • Cilësisë e siguruar, prodhuar nga marka Gjermane Roline.

  Learn More
 4. SSD Samsung 1TB 860 QVO, V-NAND technology, Solid State Drive

  14 900,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Samsung.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (550 MBps / 520 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 5. Kingston 500GB A2000 M.2 2280 NVMe Internal SSD PCIe, Full Security Suite (SA2000M8/500G)

  12 000,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston M2 NVMe

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (2200 MBps / 2000 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 6. Kingston KC2000 M.2 2280 250GB NVMe PCIe Gen 3.0 x 4, 3D TLC, Internal Solid State Drive (SKC2000M8/250G)

  9 000,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston M2 NVMe

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (3000 MBps / 1100 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 7. CORSAIR FORCE Series MP510, 480GB, NVMe, PCIe Gen3 x4, M.2 SSD, Up to 3,480MB/s

  12 100,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Corsair.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (3480 MBps / 2000 MB/s).

  • Ideale per kompjuter Profesional per Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 8. SanDisk SSD PLUS 480GB, Internal SSD - SATA III 6 Gb/s, 2.5 Inch /7mm, Up to 535 MB/s

  9 500,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga SanDisk.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi (515 MBps / 490 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 9. Zbritje
  SSD SanDisk Plus, 240GB, Internal SSD - SATA III 6Gb/s, 2.5"

  SSD SanDisk Plus, 240GB, Internal SSD - SATA III 6Gb/s, 2.5"

  Çmimi me zbritje 5 500,00 L Çmimi 6 300,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga SanDisk.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi (530 MBps / 440 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 10. SSD PNY CS900 480GB, 2.5 inch, SATA III Internal Solid State Drive

  8 500,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga PNY.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi (550 MBps / 500 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 11. SSD Team Group GX2, 2.5", 256GB SATA III Internal Solid State Drive

  4 900,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Team Group.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi (500 MBps / 400 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 12. SSD PNY CS900 120GB, 2.5 inch, SATA III Internal Solid State Drive

  2 900,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga PNY.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi (515 MBps / 490 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 13. SSD Samsung 970 EVO M.2 NVMe 500GB (2280)

  14 500,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Samsung.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (3400 MBps / 2.300 MB/s).

  • Ideale per kompjuter Profesional per Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 14. Western Digital Purple 3TB, Surveillance Hard Drive, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 64 MB Cache, 3.5"

  11 900,00 L
  • HDD-të Western Digital janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24/7.

  • Eshte shume e pershtatshme per sisteme sigurie.

  • Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.

  Learn More
 15. Toshiba P300, Desktop PC, Hard drive, 3 TB, internal, 3.5" SATA 6Gb/s, 7200 rpm, buffer: 64 MB

  9 500,00 L
  • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 3 TB

  • Rotullime për minutë: 7200 RPM

  • Perballon shume programe, eshte projektuar per perdorim 24/7.

  Learn More
 16. Western Digital Purple 2TB Surveillance Hard Drive - 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 64 MB Cache, 3.5"

  8 800,00 L
  • Marka: Western Digital | Kapaciteti: 2 TB

  • Rotullime për minutë: 5400 RPM

  • Hard Disk per vezhgim, projektuat per perdorim 24/7.

  Learn More
 17. Toshiba P300, 2TB, 7200RPM, 3.5" SATA HDD 'Bulk'

  7 900,00 L
  • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 2 TB

  • Rotullime për minutë: 7200 RPM

  Learn More
 18. Western Digital Purple, 1TB Surveillance Hard Drive, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 64 MB Cache, 3.5"

  6 900,00 L
  • Marka: Western Digital | Kapaciteti: 1 TB

  • Rotullime për minutë: 5400

  • Hard Disk per vezhgim, projektuat per perdorim 24/7.

  Learn More
 19. Toshiba P300 1TB 7200RPM 3.5" SATA HDD 'Bulk'

  4 900,00 L
  • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 1.0 TB

  • Rotullime për minutë: 7200

  Learn More
 20. Kingston A2000 M.2 250GB PCI-Express 3.0 x 4 3D NAND Internal Solid State Drive (2280)

  8 000,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston M2 NVMe

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (2000 MBps / 1500 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 47

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat