Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset

Asnje ne gjendje
SKU
HS-23 Black
900,00 L
  • Kufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset per muzike dhe komunikimi.

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per ato qe flasin me ore te gjate.

●  ●  ●

  Marka A4Tech
  Modeli HS-23
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh.

  • Kontroll i volumit direkt ne kufje.

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 2M
  SKU HS-23 Black
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka A4Tech
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat