Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Baseus Encok H03 In-ear Earphone Stereo Earbuds

Ne gjendje
SKU
NGH03-03
1 690,00 L
  • Kufje brenda veshi Baseus Encok H03 In-ear Earphone Stereo Earbuds

  • Muzike shume cilesore. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon i paster dhe dizajn teper modern. Pastrohen thjeshte.

●  ●  ●

  Marka

Baseus

  Modeli H03
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Hi-Fi live music.
  Ngjyra Blu
  Gjatesia e kabllit 1.2m
  SKU NGH03
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Blu
Marka Baseus
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Baseus Encok H03 In-ear Earphone Stereo Earbuds
WhatsApp Chat WhatsApp Chat