Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Baseus H06 In-ear Stereo Bass Earphones Headphones

Ne gjendje
SKU
NGH06-09
1 290,00 L
  • Kufje brenda veshi Baseus H06 In-ear Stereo Bass Earphones Headphones

  • Muzike shume cilesore. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon i paster dhe dizajn teper modern. Pastrohen thjeshte.

●  ●  ●

  Marka

Baseus

  Modeli H06
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Hi-Fi live music.
  Ngjyra Kuqe
  Gjatesia e kabllit 1.2m
  SKU NGH06
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Kuqe
Marka Baseus
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Baseus H06 In-ear Stereo Bass Earphones Headphones
WhatsApp Chat WhatsApp Chat