Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Baseus H07 Wired Earphone Stereo Sound Headset In-Ear

Ne gjendje
SKU
NGH07
Duke filluar nga 1 390,00 L
  • Kufje brenda veshi Baseus H07 Wired Earphone Stereo Sound Headset In-Ear

  • Ideale per iPhone dhe Andorid. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon i paster dhe dizajn teper modern. Shume te rehatshme.

●  ●  ●

  Marka

Baseus

  Modeli H07
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Hi-Fi live music.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.2m
  SKU NGH07
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Marka Baseus
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Baseus H07 Wired Earphone Stereo Sound Headset In-Ear
WhatsApp Chat WhatsApp Chat