Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Baseus B11 Licolor Magnet Earphone Wireless Headset

Ne gjendje
SKU
NBG11-01
2 590,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus B11 Licolor Stereo Metal Wireless.

  • Muzike shume cilesore per ore te gjata. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon shume i paster dhe dizajn teper modern. Terheqje magnetike.

●  ●  ●

  Marka

Baseus

  Modeli B11
  Tipi i lidhjes Bluetooth
  Veçuri Terheqje magnetike ne 2 krahe. Hi-Fi live music.
  Ngjyra E zeze me nuance gri
  Gjatesia e kabllit -
  SKU NBG11
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Baseus B11 Licolor Magnet Earphone Wireless Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat