Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Baseus B15 Seal Stereo Bluetooth Sports Earbuds with Mic

Ne gjendje
SKU
NBG15-02
2 490,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus B15 Seal Stereo Bluetooth Sports Earbuds with Mic

  • Muzike shume cilesore per ore te gjata. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon shume i paster dhe dizajn teper modern. Acoustic Perfect.

●  ●  ●

  Marka

Baseus

  Modeli B15
  Tipi i lidhjes Bluetooth
  Veçuri Te pershtatshme per veshe me forma te ndryshme. Acoustic Perfect.
  Ngjyra E bardhe me nuance gri
  Gjatesia e kabllit -
  SKU NBG15
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Baseus B15 Seal Stereo Bluetooth Sports Earbuds with Mic
WhatsApp Chat WhatsApp Chat