Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Baseus Encok D01 HiFi Wireless (Noise Cancelling)

Asnje ne gjendje
SKU
NGD01-09
Çmimi me zbritje 2 900,00 L Çmimi 3 900,00 L
  • Kufje Bluetooth Baseus D01 me izolim zhurme.

  • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore.

  • 8 Ore bateri. Kontroll i volumit direkt nga kufja.

●  ●  ●

  Marka Baseus
  Modeli D01
  Tipi i lidhjes Bluetooth
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh. Kontroll i volumit direkt nga kufja.
  Ngjyra E kuqe
  Gjatesia e kabllit Wireless
  SKU NGD01-09
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Kuqe
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Baseus Encok D01 HiFi Wireless (Noise Cancelling)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat