Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Baseus S03 Magnetic Bluetooth Sports Earbuds with Mic Vibrate

Ne gjendje
SKU
NGS03-02
3 900,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus S03 Magnetic Bluetooth Sports Earbuds Vibrate

  • Cilesi superiore e muzikes. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Ideale per sport dhe per perditshmeri. Dridhje e kufjes per kujtesa te telefona te harruara.

●  ●  ●

  Marka

Baseus

  Modeli S03
  Tipi i lidhjes Bluetooth
  Veçuri Terheqje magnetike ne 2 krahe. Hi-Fi live music.
  Ngjyra E bardhe me nuance gri
  Gjatesia e kabllit -
  SKU NGS03
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Baseus S03 Magnetic Bluetooth Sports Earbuds with Mic Vibrate
WhatsApp Chat WhatsApp Chat