Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Genius HS-935BT Over Ear Headset

Asnje ne gjendje
SKU
HS-935BT
5 100,00 L
  • Kufje Genius HS-935BT Over Ear Headset ideale per muzike.

  • 30 m distance per lidhje me Bluetooth dhe butona per per tu pergjigjur telefonatave.

  • Cilesi superiore e muzikes deri ne 15 ore pa nderprerje.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-935BT
  Tipi i lidhjes Audio Jack
 

Veçuri

  • Shume te rehatshem per vesh.

  • 30m distance.

  • Kursim i baterise ekstrem me Stanby Mode.

  • Shume butona per tu pergjigjur telefonatave.

  • Cilesi maksimale perte muzikes.

  Ngjyra E zeze
  Kohezgjatja e baterise 15 ore
  SKU HS-935BT
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genius
Komunikimi Bluetooth
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Genius HS-935BT Over Ear Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat