Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Bluetooth Headphone

Ne gjendje
SKU
21754
2 800,00 L
  • Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Headphone per celular ose tablet.

  • Muzike shume cilesore dhe shume praktike me mundesi palosje.

  • Deri ne 8 ore bateri dhe fishe audio e perfshire per ta lidhe direkt.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Leva
  Tipi i lidhjes Wireless Bluetooth
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh. Kontroll i volumit direkt nga kufja.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit -
  SKU 21754
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi Bluetooth
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Trust Leva Wireless Bluetooth Headphone
WhatsApp Chat WhatsApp Chat