Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth Trust Ziva Wireless Headphones

Ne gjendje
SKU
22455
2 100,00 L
  • Kufje Trust Bluetooth Ziva Headphones per Smartphone dhe tablet.

  • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.

  • 10m largesi transmetimi. Deri 6 ore muzike. Te rikarikueshme.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Ziva Bluetooth
  Tipi i lidhjes Bluetooth + Audio Jack + USB per karikim
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh

  • Kontroll i volumit direkt ne kufje

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit -
  SKU 22455
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi Bluetooth, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Bluetooth Trust Ziva Wireless Headphones
WhatsApp Chat WhatsApp Chat