Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Genius GX HS-G560 Gaming Headset, True in-game audio

Ne gjendje
SKU
HS-G560
3 700,00 L
  • Kufje Gaming Genius GX HS-G560 shume cilesore.

  • Cilesi superiore e Gaming me True in-game audio

  • Shume te rehatshme per ore te gjate loje | 12 Muaj Garanci

●  ●  ●

Marka Genius
Modeli HS-G560
Menyra e lidhjes 3.5 mm jack
Tipi i kufjes Mbulim i plote i vesheve dhe rehati maksimale
Funksione shtese
  • Shume e lehte ne peshe (257g)

  • Shume te fuqishme

  • True in-game audio

Kontroll i volumit Po
Mikrofon i perfshire Po
SKU HS-G560
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Genius GX HS-G560 Gaming Headset, True in-game audio
WhatsApp Chat WhatsApp Chat