Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Gigabyte GP-AORUS H5 Gaming Headset

Asnje ne gjendje
SKU
GP-AORUS H5
9 900,00 L
  • Kufje Gaming Gigabyte GP-AORUS H5 Gaming Headset

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje 50mm beryllium metal

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 24 Muaj Garanci

●  ●  ●

Marka Gigabyte
Modeli AORUS H5
Menyra e lidhjes Kabllo USB + Audio Jack 3m
Tipi i kufjes Mbulim i plote vesheve
Funksione shtese
  • 50mm Beryllium metal drivers

  • Ndriçim i konfigurueshem RGB Fusion 2.0

  • Mikrofoni mund te shkeputet dhe te perthyehet

  • Rehati per ore te gjata

Kontroll i volumit Po, Kontroll i mikrofonit
Mikrofon i perfshire Po
SKU GP-AORUS H5
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Gigabyte
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Gigabyte GP-AORUS H5 Gaming Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat