Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Trust GXT 310 Radius Gaming Headset

Ne gjendje
SKU
21187
2 900,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 310 Radius Gaming Headset

  • Cilesi superiore e Gaming per PC, XBOX, PS dhe Nintendo.

  • Shume te rehatshem per vesh | Zgjatuese kablli audio

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 310
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh. Kontroll i volumit direkt ne kufje.
  Ngjyra E zeze dhe nuance e kuqe
  Gjatesia e kabllit 2.5M
  SKU 21187
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Trust GXT 310 Radius Gaming Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat