Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset

Asnje ne gjendje
SKU
21601
3 200,00 L
  • Kufje Gaming Trust 313 Nero shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.

  • Ndriçim i kufjes nga kablli USB.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 313 Nero
  Tipi i lidhjes Audio Jack + USB per ndriçim
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh

  • Kontroll i volumit direkt ne kufje

  Ngjyra Kuq e zi me
  Gjatesia e kabllit 2M
  SKU 21601
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat