Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Trust GXT 322C Carus Gaming Headset (Jungle Camo)

Asnje ne gjendje
SKU
20865
3 900,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 322C shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.

  • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 105 Carus
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh

  • Kontroll i volumit direkt ne kufje

  Ngjyra Imitim xhungel
  Gjatesia e kabllit 1M
  SKU 20865
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Multi
Marka Trust
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Trust GXT 322C Carus Gaming Headset (Jungle Camo)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat