Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

Ne gjendje
SKU
22052
3 900,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius me ndriçim blue

  • Cilesi superiore e Gaming me 7.1 Virtual surround sound

  • Shume te rehatshem per vesh | 12 Muaj Garanci

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 350 Radius
  Tipi i lidhjes Audio Jack + USB per ndriçim
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh. Kontroll i volumit direkt ne kufje.
  Ngjyra E zeze dhe ndriçim blu
  Gjatesia e kabllit 2.5M
  SKU 22052
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat