Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset

Asnje ne gjendje
SKU
22338
4 200,00 L
  • Kufje Gaming me ndriçim nga Trust.

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per ato Gamer qe flasin me ore te gjate.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset
  Tipi i lidhjes Audio Jack + USB per ndriçim
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh

  • Kontroll i volumit direkt ne kufje

  Ngjyra E zeze dhe ndriçim blu
  Gjatesia e kabllit 2M
  SKU 22338
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat