Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-04S Headset and Microphone

Ne gjendje
SKU
HS-04S
1 500,00 L
  • Kufje Genius HS-04S Headset me veshje gome dhe nje sfungjer shume te bute.

  • Kontroll i volumit. Krijuar qe te jete shume e rahatshme per bisedat e gjata.

  • Mikrofoni filtron zhurma e padeshiruar ne sfond. Mikrofoni mund te vendoset ne anen e djathte ose te majte.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-04S
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh.
  Ngjyra Blu
  Gjatesia e kabllit 2.5m
  SKU HS-04S
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Blu
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-04S Headset and Microphone
WhatsApp Chat WhatsApp Chat