Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-05A Headphone and Microphone (per Call Center)

Asnje ne gjendje
SKU
HS-05A
1 600,00 L
  • Kufje Genius HS-05A Headphone and Microphone per Call Center.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Projektuar per VoIP, Skype dhe MSN.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-05A
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh. Projektuar per VoIP, Skype dhe MSN.
  Ngjyra E zeze me nuance gri
  Gjatesia e kabllit 1.8m
  SKU HS-05A
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-05A Headphone and Microphone (per Call Center)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat