Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-200C Light Weight Headband Headset me Microphone per PC

Asnje ne gjendje
SKU
HS-200C
600,00 L
  • Kufje Genius HS-200C per PC, cilesore dhe teper ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-200C
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Kufje te thjeshta.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.8m
  SKU HS-200C
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-200C Light Weight Headband Headset me Microphone per PC
WhatsApp Chat WhatsApp Chat