Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-505X Big Earcup Headset

Ne gjendje
SKU
HS-505X
1 300,00 L
  • Kufje Genius HS-505X cilesore dhe shume ekonomike.

  • Cilesi zeri dhe izolim i zhurmave, shume ideale per biseda te gjata.

  • Ideale per Skype ose komunikim video online.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-505X
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 2M
  SKU 31710058101
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-505X Big Earcup Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat