Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-520 Foldable Headset (Per Call Center)

Ne gjendje
SKU
31710203100
2 200,00 L
  • Kufje Genius HS-520 Foldable Headset per Call Center.

  • Cilesi zeri dhe izolim i zhurmave, shume praktike per biseda te gjata.

  • Dizajn elegant. Kontroll i volumit direkt nga kufja.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-520
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh

  • Immersive Surround Sound

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.8M
  SKU 31710203100
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-520 Foldable Headset (Per Call Center)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat