Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-M260 Superior Bass

Ne gjendje
SKU
HS-M260
Duke filluar nga 900,00 L
  • Kufje brenda veshi Genius HS-M260 Superior Bass.

  • Muzike shume cilesore. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon i paster dhe dizajn teper modern. Izolim i zhurmave te jashtme.

●  ●  ●

  Marka

Genius

  Modeli HS-M260
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Superior bass response delivers a powerful sound experience
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.2m
  SKU HS-M260
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-M260 Superior Bass
WhatsApp Chat WhatsApp Chat