Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-M300 In-Ears Headphones, Sports Headset, Crystal Clear and Sound, Extra Bass

Ne gjendje
SKU
HS-M300
1 200,00 L
  • Kufje brenda veshi Genius HS-M300 In-Ears Headphones Sports Headset

  • Muzike shume cilesore. Kontroll direkt i mikrofonit dhe telefonatave.

  • Ideale per personal qe merren me sport. Izolim i zhurmave te jashtme.

●  ●  ●

  Marka

Genius

  Modeli HS-M300
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri True sound than your expectation
  Ngjyra Blu
  Gjatesia e kabllit 1.2m
  SKU HS-M300
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Blu
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-M300 In-Ears Headphones, Sports Headset, Crystal Clear and Sound, Extra Bass
WhatsApp Chat WhatsApp Chat