Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Genius HS-M430 Foldable Headphones

Asnje ne gjendje
SKU
HS-M430
  • Kufje Genius HS-M430 Foldable Headphones.

  • Keto kufje mund te palosen dhe jane shume te rehatshme.

  • Degjimi i zeri eshte kristal i qarte dhe basi eshte shume i thelle me 40mm Neodymium.

●  ●  ●

  Marka Genius
  Modeli HS-M430
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 2m
  SKU HS-M430
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Genius HS-M430 Foldable Headphones
WhatsApp Chat WhatsApp Chat