Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Manhattan Stereo

Ne gjendje
SKU
164429
600,00 L
  • Kufje stereo të thjeshta me mikrofon të rregullueshëm dhe kontroll volumit.

●  ●  ●

  Marka Manhattan
  Modeli 164429
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Kontroll i volumit direkt ne kufje.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.8M
  SKU 164429
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Manhattan
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 3 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Manhattan Stereo
WhatsApp Chat WhatsApp Chat