Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Trust Ziva Chat Headset

Ne gjendje
SKU
21517
700,00 L
  • Kufje Trust Ziva Headphone cilesore dhe shume ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Ziva
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Kufje te thjeshta. Kontroll i volumit direkt nga kufja.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.8m
  SKU 21517
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Trust Ziva Chat Headset
WhatsApp Chat WhatsApp Chat