Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones

Asnje ne gjendje
SKU
21821-1
  • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.

  • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.

  • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Ziva
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh pasi keto kufje mund te palosen.
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.1M
  SKU 21821
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Marka Trust
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniKufje Trust Ziva Foldable Headphones
WhatsApp Chat WhatsApp Chat