Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Laptop \ Tablete \ Aksesore

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 100

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Ftohes per Laptop Trust Azul Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 17.3"

  2 500,00 L
  • Ftohje per laptopin tuaj 15" - 17.3" nga Trust me 2 ventilator me ndriçim.

  • Parandalon laptopin tuaj nga mbinxehja. Porte rezerve per nje lidhje shtese USB.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

  Learn More
 2. Ftohes per Laptop Trust Cyclone Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 16"

  2 000,00 L
  • Ftohje per laptopin tuaj 15" - 16" nga Trust me 2 ventilator.

  • 8 pozicione te ndryshme per vendosjen e Laptopit per nje rehati me te mire.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

  Learn More
 3. I ri
  Laptop Gaming Lenovo IdeaPad L340 15.6" Full HD IPS (Core i7-9750H – 8GB – 256GB NVME - GeForce GTX 1650 4GB, Windows 10)

  Laptop Gaming Lenovo IdeaPad L340 15.6" Full HD IPS (Core i7-9750H – 8GB – 256GB NVME - GeForce GTX 1650 4GB, Windows 10)

  114 900,00 L
  • Laptop Lenovo IdeaPad Gaming L340  | 15.6" Full HD (1920 x 1080) AG

  • Intel Core i7-9750H (2.6GHz - 4.5 GHz, 12M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 NVMe

  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650 (4 GB dedicated) | Black | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 4. I ri
  HP Slim ULTRABOOK TOP Load

  HP Slim ULTRABOOK TOP Load

  4 500,00 L
  • Çante dore HP Slim ULTRABOOK TOP Load e pershtatshme per student ose biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: e zeze me gri | Përmasa: 27.9 x 10 x 42 cm

  Learn More
 5. I ri
  HP Signature Slim Topload Case 15.6" Briefcase Black,Grey

  HP Signature Slim Topload Case 15.6" Briefcase Black,Grey

  3 800,00 L
  • Çante dore HP Signature Slim Topload Briefcase per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: e zeze | Përmasa: 32 x 44 x 4 cm

  Learn More
 6. I ri
  HP 14.1 Business 14-inch Slim Laptop Briefcase (Black)

  HP 14.1 Business 14-inch Slim Laptop Briefcase (Black)

  3 800,00 L
  • Çante dore HP Slim Laptop Briefcase per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 14.1".

  • Ngjyra: e zeze | Përmasa: 38 x 27.5 x 5.2 cm

  Learn More
 7. I ri
  HP Pavilion Gaming Backpack 400

  HP Pavilion Gaming Backpack 400

  5 600,00 L
  • Çante shpine HP Pavilion Backpack, e pershtatshme per Gamers.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15" - 15.6".

  • Ngjyra: e zeze | Përmasa: 31 x 16 x 45.5 cm

  Learn More
 8. Zbritje
  HP 255 G7, 15.6" HD (AMD A4-9125, 4GB DDR4, 128GB SSD M2 NVMe, AMD Radeon R3 Graphics)

  HP 255 G7, 15.6" HD (AMD A4-9125, 4GB DDR4, 128GB SSD M2 NVMe, AMD Radeon R3 Graphics)

  Çmimi me zbritje 27 900,00 L Çmimi 29 900,00 L
  • Laptop HP 255 G7 | 15.6" HD | Ideal per nje laptop te ri ne shtepi

  • AMD A4-91252.6GHz) | 4GB DDR4 1866MHz | SSD 128GB NVMe

  • AMD Radeon™ R3 Graphics | I zi mat | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 9. Zbritje
  Lenovo IdeaPad S145, 15.6" Full HD (Core i3-1005G1, 8GB, 256GB SSD M2 NVMe)

  Lenovo IdeaPad S145, 15.6" Full HD (Core i3-1005G1, 8GB, 256GB SSD M2 NVMe)

  Çmimi me zbritje 54 900,00 L Çmimi 65 000,00 L
  • Laptop Lenovo Ideapad S145-15IIL | 15.6" Full HD (1920x1080)

  • Intel Core i3-1005G1 (3.4GHz, 4M| 8GB DDR4 2666MHz | SSD 256GB NVMe

  • Intel® UHD Graphics | Gri Platin | 24 Muaj Garanci


  Learn More
 10. Laptop Gaming Lenovo IdeaPad L340 15.6" Full HD IPS (Core i7-9750H – 8GB – 256GB NVME - GeForce GTX 1050 3GB)

  129 900,00 L
  • Laptop Lenovo IdeaPad Gaming L340  | 15.6" Full HD (1920 x 1080) AG

  • Intel Core i7-9750H (2.6GHz - 4.5 GHz, 12M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 NVMe

  • NVIDIA® GeForce® GTX 1050 (3 GB dedicated) | Black | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 11. Laptop Gaming HP OMEN 17-cb0000nm 17" Full HD IPS (Core i7-9750H – 16GB – 256GB NVME + 1TB - GeForce RTX 2060 6GB)

  159 900,00 L
  • Laptop Gaming HP OMEN 17 - cb0000nm | 17" Full HD (1920 x 1080) IPS

  • Intel Core i7-9750H (2.6GHz - 4.5 GHz, 12M) | 16GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 + 1TB HDD

  • NVIDIA® GeForce® RTX 2060 Graphics (6 GB GDDR6 dedicated) | Black | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 12. Lenovo IdeaPad S145, 15.6" Full HD (Core i5-1035G4, 8GB, 256GB SSD M2 NVMe, Intel Iris Plus Graphics)

  64 900,00 L
  • Laptop Lenovo Ideapad S145-15IIL | 15.6" Full HD (1920x1080)

  • Intel Core i5-1035G4 (3.7GHz, 6M) | 8GB DDR4 2666MHz | SSD 256GB NVMe

  • Intel® Iris Plus Graphics | Gri Platin | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 13. Çante Laptopi 15.6" Dell Essential Backpack 15

  3 900,00 L
  • Cante shpine Dell Essential Backpack 15 kunder ujit.

  • Per laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 31 cm x 14 cm x 43 cm

  Learn More
 14. Çante Laptopi 15.6" Lenovo Legion Recon Gaming Backpack

  6 900,00 L
  • Çante shpine Lenovo Legion Recon Gaming Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6". E dedikuar per Gaming.

  • Ngjyra: E zeze| Përmasa: 295 x 160 x 495 mm 

  Learn More
 15. New Apple iPad (10.2-Inch, Wi-Fi only , 32GB) (Space Gray)

  65 000,00 L
  • iPad Gen. 7 Nga Apple NEW 2019 | 10.2" IPS (2160 x 1620)

  • A10 Fusion chip (M10 coprocessor) | 3GB RAM | 32GB ROM

  • Camera: Prapa 8 MP / Para 1.2 MP | iPadOS

  • Tableti eshte ne ambalazhimin origjinal | Kujdes, SASI E LIMITUAR

  Learn More
 16. Samsung Galaxy Tab A (2019, Wi-Fi), 32GB, 10.1" Wi-Fi only Tablet (Black)

  29 900,00 L
  • Tablet Samsung Galaxy Tab A NEW 2019 | 10.1" 1920 x 1200 (WUXGA)

  • Cortex-A73 Octa-core (1.6GHz - 1.8GHz) | 2GB RAM | 32GB ROM

  • Camera: Prapa 8 MP / Para 5 MP | AndroidTM 9.0, Pie

  • Tableti eshte ne ambalazhimin origjinal | Kujdes, SASI E LIMITUAR

  Learn More
 17. Zbritje
  MacBook Air 13" Retina (NEW 2019) (Core i5-8210Y – 8GB – 128GB SSD M2)

  MacBook Air 13" Retina (NEW 2019) (Core i5-8210Y – 8GB – 128GB SSD M2)

  Çmimi me zbritje 150 000,00 L Çmimi 165 000,00 L
  • Laptop Macbook Air NEW 2019 | 13" Full HD (2560 x 1600) IPS

  • Intel Core i5-8210Y (3.6 GHz, 4M) | 8GB DDR4 2400MHz | 128GB SSD M2

  • Intel® UHD Graphics 617 | Argjend i erret | 12 Muaj Garanci

  • Laptopi eshte ne ambalazhimin origjinal | Kujdes, SASI E LIMITUAR

  Learn More
 18. Zbritje
  MacBook Air 13" Retina (NEW 2019) (Core i5-8210Y – 8GB – 256GB SSD M2)

  MacBook Air 13" Retina (NEW 2019) (Core i5-8210Y – 8GB – 256GB SSD M2)

  Çmimi me zbritje 175 000,00 L Çmimi 199 900,00 L
  • Laptop Macbook Air NEW 2019 | 13" Full HD (2560 x 1600) IPS

  • Intel Core i5-8210Y (3.6 GHz, 4M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB SSD M2

  • Intel® UHD Graphics 617 | Argjend i erret | 12 Muaj Garanci

  • Laptopi eshte ne ambalazhimin origjinal | Kujdes, SASI E LIMITUAR

  Learn More
 19. Lenovo Ideapad S340 14" IPS (Core i5-8265U – 8GB – 256GB M2 SSD)

  78 000,00 L
  • Laptop Lenovo Ideapad 330-15IKBR | 14" Full HD (1920x1080) IPS

  • Intel Core i5-8265U (3.9GHz, 6M) | 8GB DDR4 2400MHz | M2 NVME 256GB SSD

  • Intel® HD Graphics 620 | Gri Platin | Ubuntu | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 20. Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Blue Backpack

  4 000,00 L
  • Çante shpine HP Commuter Blue Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: Blu | Përmasa: 29 x 16 x 44 cm

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 100

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat