Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Laptop \ Tablete \ Aksesore

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 110

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. HP ENVY x360 Laptop, 15-ee0008nn 15.6″ (AMD Ryzen™ 7 4700U, 8GB, 512GB NVMe, AMD Radeon™ Graphics)

  148 800,00 L
  • Laptop HP ENVY x360 | 15.6" Full HD (1920 x 1080) IPS

  • AMD Ryzen™ 7 4700U (4.2 GHz, 4M) | 8GB DDR4 3200MHz | 512GB M2 NVMe

  • AMD Radeon™ Graphics | FreeDOs | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 2. Çante Laptopi HP 15.6" Pavilion Gaming 400, Black

  5 600,00 L
  • Çante shpine HP Paviolin Gaming 400 per Gamers profesioniste dhe student.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: E zeze | Përmasa: 31 x 16 x 45.5 cm

  Learn More
 3. Çante Laptopi Port Designs 15.6" Port Case Firenze Black / Red

  4 800,00 L
  • Çante dore Port Designs Firenze per Laptop me madhesi ekrani 15.6".

  • Dizejnuar per femra.

  • Ngjyra: E zeze/ E kuqe | Përmasa: 38.5 x 26.5 x 7cm

  Learn More
 4. Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Black Backpack

  4 000,00 L
  • Çante shpine HP Commuter Blue Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: E zeze | Përmasa: 29 x 16 x 44 cm

  Learn More
 5. Çante Laptopi HP Value Backpack, up to 15.6"

  3 200,00 L
  • Çante shpine HP Value Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: Gri | Përmasa: 312 x 102 x 447 mm

  Learn More
 6. Çante Laptopi 17.3" Burnur Carry Bag

  3 000,00 L
  • Çante dore Burnur per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 17.3".

  • Ngjyra: Zeze | Përmasa: 45.72 x 5.08 x 33.02 cm

  Learn More
 7. Çante Laptopi 16" Trust Lyon Carry Bag

  2 100,00 L
  • Çante dore Trust Lyon Carry Bag per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 16".

  • Ngjyra: Zeze | Përmasa: 315 x 385 x 45 mm

  Learn More
 8. Laptop Lenovo NB Ideapad S145-15IIL, 15.6” FHD (1920x1080)(Core i7-1065G7, 8M, 3.90GHz) , 8GB (4+4GB onboard) DDR4 2400 SODIMM, 256GB M.2 2242 NVME SSD, Integrated Graphics, FreeDos, Grey

  79 600,00 L
  • Laptop Lenovo NB Ideapad S145-15IIL | 15.6" Full HD (1920 x 1080) TN 220nits Anti-glare

  • Intel Core i7-1065G7 (8MB, 3.9GHz) | 8GB (2 x DDR4 2666MHz) | 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2

  • Integrated Intel Iris Plus Graphics | Gray | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 9. Asus ZenBook UX433FN-A5365C (Core i5 / 8GB / 256GB SSD / 14″ / NVIDIA GeForce MX150 / Windows 10 Pro)

  102 700,00 L
  • Laptop Asus ZenBook UX433FN-A5365C |14" Full HD(1920x1080)

  • Intel Core i5-8265U (1.6GHz - 3.9GHz, 6MB) | 8GB 2133MHz LPDDR3 | 256GB SSD

  • NVIDIA GeForce MX150 GDDR5 2GB | Windows 10 Pro | 12 Muaj Garanci | Ngjyre blu dhe silver

  Learn More
 10. Laptop Gaming HP OMEN 15-ek0002nia 15.6", Full HD, IPS (Core i7-10750H – 16GB – 512GB M.2 NVME, GeForce RTX 2060 6GB)

  199 900,00 L
  • Laptop Gaming HP OMEN 15 - ek0002nm | 15.6" Full HD (1920 x 1080) IPS 144MHz

  • Intel Core i7-10750H (2.6 GHz - 5 GHz, 12 MB) | 16GB DDR4 2933MHz (2 x 8 GB) | 512GB M2 NVMe

  • NVIDIA® GeForce® RTX 2060 Graphics (6 GB GDDR6 dedicated) | Black | 12 Muaj Garanci

  • Bang & Olufsen Audio | Tastiere me ndriçim RGB te menaxhueshem

  Learn More
 11. Ftohes per Laptop Trust Azul Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 17.3"

  2 500,00 L
  • Ftohje per laptopin tuaj 15" - 17.3" nga Trust me 2 ventilator me ndriçim.

  • Parandalon laptopin tuaj nga mbinxehja. Porte rezerve per nje lidhje shtese USB.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

  Learn More
 12. Ftohes per Laptop Trust Cyclone Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 16"

  2 000,00 L
  • Ftohje per laptopin tuaj 15" - 16" nga Trust me 2 ventilator.

  • 8 pozicione te ndryshme per vendosjen e Laptopit per nje rehati me te mire.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

  Learn More
 13. Laptop Gaming Lenovo IdeaPad L340 15.6" Full HD IPS (Core i7-9750H – 8GB – 256GB NVME - GeForce GTX 1650 4GB, Windows 10)

  114 900,00 L
  • Laptop Lenovo IdeaPad Gaming L340  | 15.6" Full HD (1920 x 1080) AG

  • Intel Core i7-9750H (2.6GHz - 4.5 GHz, 12M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 NVMe

  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650 (4 GB dedicated) | Black | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 14. HP Slim ULTRABOOK TOP Load

  4 500,00 L
  • Çante dore HP Slim ULTRABOOK TOP Load e pershtatshme per student ose biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: e zeze me gri | Përmasa: 27.9 x 10 x 42 cm

  Learn More
 15. HP Signature Slim Topload Case 15.6" Briefcase Black,Grey

  2 500,00 L
  • Çante dore HP Signature Slim Topload Briefcase per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: e zeze | Përmasa: 32 x 44 x 4 cm

  Learn More
 16. HP 14.1 Business 14-inch Slim Laptop Briefcase (Black)

  3 800,00 L
  • Çante dore HP Slim Laptop Briefcase per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 14.1".

  • Ngjyra: e zeze | Përmasa: 38 x 27.5 x 5.2 cm

  Learn More
 17. HP Pavilion Gaming Backpack 400

  5 600,00 L
  • Çante shpine HP Pavilion Backpack, e pershtatshme per Gamers.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15" - 15.6".

  • Ngjyra: e zeze | Përmasa: 31 x 16 x 45.5 cm

  Learn More
 18. Zbritje
  HP 255 G7, 15.6" HD (AMD A4-9125, 4GB DDR4, 128GB SSD M2 NVMe, AMD Radeon R3 Graphics)

  HP 255 G7, 15.6" HD (AMD A4-9125, 4GB DDR4, 128GB SSD M2 NVMe, AMD Radeon R3 Graphics)

  Çmimi me zbritje 27 900,00 L Çmimi 29 900,00 L
  • Laptop HP 255 G7 | 15.6" HD | Ideal per nje laptop te ri ne shtepi

  • AMD A4-91252.6GHz) | 4GB DDR4 1866MHz | SSD 128GB NVMe

  • AMD Radeon™ R3 Graphics | I zi mat | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 19. Lenovo IdeaPad S145, 15.6" Full HD (Core i3-1005G1, 8GB, 256GB SSD M2 NVMe)

  65 000,00 L
  • Laptop Lenovo Ideapad S145-15IIL | 15.6" Full HD (1920x1080)

  • Intel Core i3-1005G1 (3.4GHz, 4M| 8GB DDR4 2666MHz | SSD 256GB NVMe

  • Intel® UHD Graphics | Gri Platin | 24 Muaj Garanci


  Learn More
 20. Laptop Gaming Lenovo IdeaPad L340 15.6" Full HD IPS (Core i7-9750H – 8GB – 256GB NVME - GeForce GTX 1050 3GB)

  129 900,00 L
  • Laptop Lenovo IdeaPad Gaming L340  | 15.6" Full HD (1920 x 1080) AG

  • Intel Core i7-9750H (2.6GHz - 4.5 GHz, 12M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 NVMe

  • NVIDIA® GeForce® GTX 1050 (3 GB dedicated) | Black | 24 Muaj Garanci

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 110

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat