Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mechanical Gaming Keyboard Genesis Thor 300 RGB, Anti-Ghosting, RED Mechanical Switches, LED Backlight, Multimedia Keys, Alluminium Body, Compact Size (NKG-1595)

Ne gjendje
SKU
NKG-1595
Çmimi me zbritje 5 800,00 L Çmimi 6 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Genesis Thor 300 RGB me butona Outemu RED Mechanical Switches.

  • Trup alumini | Per çdo gamer qe kerkon besueshmeri ne madhe ne loje.

  • Nje nder tastierat me te mire dhe te lira ne treg.

 

●  ●  ●

  Marka Genesis
  Modeli Thor 300 RGB
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori
  • Anti-Ghosting

  • RED Mechanical Switches

  • LED Backlight

  • Multimedia Keys

  • Alluminium Body

  • Compact Size

  Ngjyra PRISMO effect me 16.8M lloje ngjyrash
  Gjatesia e kabllit 1.8M
  SKU NKG-1595
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genesis
Komunikimi USB 2.0
WhatsApp Chat WhatsApp Chat