Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Acer 23.8" Full HD IPS, LED, ZeroFrame (SA240Ybid)

Ne gjendje
SKU
UM.QS0EE.001
15 400,00 L
  • Ekran Acer 23.8" SA240Ybid | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA | 60 Hz | Acer EcoDisplay

  • 24 Muaj Garanci | Shume Elegant dhe pa kornize 

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 23.8 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS LED
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 4 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 1000 : 1
Komunikimi
  • 1 x VGA

  • 1 x DVI

  • 1 x HDMI

Konsumi i energjisë 26W
Funksione shtese
  • 60 Hz

  • AcerVisionCare

  • Wide Viewing Angle

SKU UM.QS0EE.001
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Acer
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit Anti-Glare, Frameless
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 4 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video VGA, DVI, HDMI
Ndriçimi 250 cd/m²
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Acer 23.8" Full HD IPS, LED, ZeroFrame (SA240Ybid)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat