Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor AOC 23.8" IPS Full HD LED (24B1XH)

Ne gjendje
SKU
24B1XH
13 900,00 L
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta me teknologjine IPS.

  • Shume elegant, ideal per nje zyre.

  • Dizajn modern dhe kornize shume e holle.

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 23.8” (Raporti: 16:9)
Teknologjia WLED Backlit IPS
Rezulucioni

Full HD (1920 x 1080)

Përgjigjia në kohë 7 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 20M:1
Komunikimi HDMI, VGA
Konsumi i energjisë 25 Watts
SKU 24B1XH
Te tjera

60Hz

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka AOC
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit Frameless
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 7 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video VGA, HDMI
Ndriçimi 250 cd/m²
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor AOC 23.8" IPS Full HD LED (24B1XH)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat