Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Dell P Series 27" Full HD, IPS, LED (P2719H)

Asnje ne gjendje
SKU
210-APXF
29 900,00 L
  • Ekran Dell 27" IPS P2719H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 27 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS LED-backlit
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080) Wide
Përgjigjia në kohë 5 ms
Ndriçimi 300 cd/m²
Kontrasti 1000 : 1
Komunikimi
  • 1 x VGA

  • 1 x HDMI

  • 1 x DisplayPort

  • USB 3.0 upstream (Type B)

  • 2 x USB 3.0 downstream (Type A)

  • 2 x USB 2.0 downstream (Type A)

Konsumi i energjisë 18W
Funksione shtese 60 Hz
SKU 210-APXF
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 27" - 29"
Vetite e Monitorit Anti-Glare, Wall Mountable
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 5 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video VGA, HDMI, DisplayPort
Ndriçimi 300 cd/m²
Garancia 60 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Dell P Series 27" Full HD, IPS, LED (P2719H)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat