Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Dell Professional 23.8" Full HD, IPS, LED (P2417H)

Ne gjendje
SKU
210-AJEX
22 200,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS U2417H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 24 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS LED-backlit
Rezulucioni Full HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 6 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 1000 : 1

Komunikimi

  • 1 x DP (ver 1.2)

  • 1 x HDMI (ver 1.4)

  • 1 x VGA

  • 1 x USB 3.0 port - Upstream

  • 2 x USB 3.0 ports - Side

  • 2 x USB 2.0 ports - Bottom

Konsumi i energjisë 19W
Funksione shtese 60 Hz
SKU 210-AJEX
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit Anti-Glare, Wall Mountable
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 6 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video VGA, HDMI, DisplayPort
Ndriçimi 250 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Dell Professional 23.8" Full HD, IPS, LED (P2417H)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat