Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Dell UltraSharp 24" Full HD, IPS, LED (U2419H)

Asnje ne gjendje
SKU
210-AQYU
34 500,00 L
 • Ekran Dell 23.8" U2419H | Full HD (1920x1080)

 • Komunikimi: HDMI, DisplayPort In, DisplayPort Out | 60 Hz

 • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 23.8 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS-Type LCD
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 5 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 1000 : 1
Komunikimi
 • 1 x DisplayPort 1.4 Output

 • 1 x DisplayPort 1.4 Input

 • 1 x HDMI 1.4 Input

 • 4 x USB Type-A (USB 3.1 Gen 1) Output

 • 1 x USB Type-B (USB 3.1 Gen 1) Input

 • 1 x 3.5 mm Output

Konsumi i energjisë 17W
Funksione shtese
 • 60 Hz

 • Comfyview (Mbrojtje ndaj syve)

SKU 210-AQYU
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit Anti-Glare, Wall Mountable, Frameless
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 5 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, USB-C
Ndriçimi 250 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Dell UltraSharp 24" Full HD, IPS, LED (U2419H)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat