Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Dell UltraSharp 24" Screen, IPS LED-Lit (U2412M)

Ne gjendje
SKU
U2412M
30 300,00 L
  • Ekran Dell U2412M 24" Full HD (1920x1080)

  • Ideale per zyre dhe per biznes me hyrje USB

  • 36 Muaj Garanci | I kthyeshem dhe i rrotullueshem

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 24 Inch (Raporti: 16:10)
Teknologjia LED Backlit IPS
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080) Wide
Përgjigjia në kohë 8 ms
Ndriçimi 300 cd/m²
Kontrasti 20M : 1
Komunikimi
  • 1 x VGA
  • 1 x DisplayPort

  • 1 x DVI-D

Konsumi i energjisë 29W
Funksione shtese
  • 60 Hz

  • 170°/160° wide viewing angles

  • Lift, Tilt, Swivel (Ngritje-Ulje, I kthyeshem, I rrotullueshem)

  • 1 x USB 2.0 upstream, 4 x USB 2.0 downstream

SKU U2412M
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit Adaptive-Sync, Wall Mountable
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:10
Pergjigje ne Milisekonda 8 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video VGA, DVI, DisplayPort
Ndriçimi 300 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Dell UltraSharp 24" Screen, IPS LED-Lit (U2412M)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat