Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Gaming Dell Alienware, 25", Full HD, Native 240 Hz, 1ms, AMD FreeSync, Height-Adjustable (AW2518Hf)

Ne gjendje
SKU
AW2518Hf
53 000,00 L
  • Ekran Gaming Dell 25" AW2518Hf | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 25 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia TN LED Backlight
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 1 ms
Ndriçimi 400 cd/m²
Kontrasti -
Komunikimi
  • 1 x HDMI

  • 1 x DisplayPort

  • 4 x USB downstream (Type A)

  • 1 x USB upstream (Type B)

  • 1 x Dalje Audio line-out

Konsumi i energjisë 17.6W
Funksione shtese
  • 240 Hz

  • AMD FreeSync

SKU AW2518Hf
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit AMD FreeSync (Gaming), Anti-Glare, Frameless
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 1 ms
Frekuenca 240Hz
Hyrjet Video HDMI, DisplayPort
Ndriçimi 400 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Gaming Dell Alienware, 25", Full HD, Native 240 Hz, 1ms, AMD FreeSync, Height-Adjustable (AW2518Hf)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat