Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved 1900R, IPS (U3417W)

Asnje ne gjendje
SKU
210-AJYN
125 400,00 L
 • Ekran Dell Ultrasharp 34" IPS U3417W | Wide Quad HD (3440x1440)

 • Komunikimi: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Mini DP | Hyrje dhe dalje USB

 • 36 Muaj Garanci | Bokse te integruara (2 x 9 W Speakers) | Vend per Kufje

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 34 Inch (Raporti: 21:9)
Teknologjia IPS LED-backlit
Rezulucioni Wide Quad HD (3440x1440)
Përgjigjia në kohë 5 ms
Ndriçimi 300 cd/m²
Kontrasti DCR 5,000,000:1 (1,000:1 )

Komunikimi

 • 1 DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4)

 • 1 mini DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4)

 • 1 DisplayPort 1.2 (out) with MST (HDCP 1.4)

 • 2 HDMI 2.0 (HDCP 1.4)

 • 4 USB 3.0 downstream port

 • 2 USB 3.0 upstream port

Konsumi 50W
Funksione shtese
 • Bokse te integrauara 2 x 9 W

 • 60 Hz

SKU 210-AJYN
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 34" - 36"
Vetite e Monitorit Curved (I harkuar), Bokse të intregruara, Anti-Glare, Wall Mountable, Frameless
Rezolucioni 3440 x 1440 (2K)
Raporti 21:9
Pergjigje ne Milisekonda 5 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort
Ndriçimi 300 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved 1900R, IPS (U3417W)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat